2020 рік , який він став для спорту в м. Первомайський

Підведення підсумків спортивного року було проведено в приміщенні міської ради

Розпочала захід заступник міського голови Ніна Харченко, яка відмітила, що 2020 рік видався щедрим  на випробування. Карантин значно вплинув на всі галузі життя, а особливо  торкнувся спорту. Але спортивне життя в нашому місті не зупинилося, і нам є про що сказати.
З дотриманням всіх карантинних обмежень  в місті провели обласні змагання з волейболу для юнаків та дівчат, де наша старша команда  дівчат посіла 3 місце в області. Команда дівчат взяла участь в Чемпіонаті України з пляжного волейболу в Каховці та Кривому Розі.
Команда юнаків та дівчат з пауерліфтингу взяли участь в чемпіонаті України в м. Мангуш Донецької області та обласних змаганнях, які пройшли в нашому місті .Члени команди впевнено заявили про себе і, вириваючи кожен кілограм, здобули золоті, срібні та бронзові медалі. Серед них: Трохимчук Ілля,  Касьянова Ксенія, Басова Анна, Шляпцева Марія, Мішин Дмитро,Тіняєв Микола та інші.
Свій великий вклад в яскравий  і переможний виступ зробив тренер-викладач з пауерліфтингу Індиков Олексій, який став чемпіоном України з класичного жиму лежачи.

Тренери команди Олексій та Ольга Індикови  в 2020 році увійшли в десятку кращих суддів України з пауерліфтингу.
В місті проходили регіональні змагання з художньої гімнастики, турнір з боксу, велотур фортецями Слобожанщини "TOUR De FORT", обласні змагання з мотокросу, легкоатлетичний пробіг “Біг для всіх”, турнір за кубок мера з футболу, першість району з футболу  та інші.

Вчитель з фізичної культури ліцею №6   Олена Блохіна стала переможцем другого туру Всеукраїнського етапу конкурсу вчителів новаторів в номінації “ Інноваційні форми та технології фізичного виховання учнів початкових класів”.

Міський голова Микола  Бакшеєв привітав первомайських  спортсменів, тренерів та викладачів фізичної культури освітніх закладів міста: «Вітаю вас, спортивна спільнота міста! Первомайський завжди був носієм спортивного духу змагань, а ви є його провідником.  Бажаю вам завжди мати гарну фізичну форму та здоровий дух у тілі. Сил та наснаги вам наставляти та передавати досвід вихованцям. Бажаю вам  успіху, нових висот та перемог!».

Під гучні оплески міський голова вручив  подарунки  та спортивний інвентар. Їх отримали:

- Радченко Надія, тренер викладач з волейболу (юнаки)

- Савіна Жанна, тренер з волейболу (дівчата)

- Воробйов Дмитро, Бондарь Анатолій та Дойчев Валерій, тренери з футболу
- Олексій та Ольга Індикови,  тренери –викладачі з пауерліфтингу
 -Юдицький Євгеній, тренер з Хортингу БДЮТ

- Шевченко Сергій, капітан збірної команди з футболу “Медик”.

Вчителі фізичної культури:

-Пономаренко Євгеній -Первомайський ліцей №2

- Гасанов Нізамі – ліцей №3

-Рачинський Петро, Ковалик Олена -ліцей №5
-Ковницький Костянтин, Блохіна Олена - ліцей №6

-Ємєльянов Олександр та Побережнюк Катерина  - ліцей №7.
Церемонія нагородження  припала на новорічні свята, тому до всіх вітань доєднались Дід Мороз та Снігуронька. А на добру згадку про подію спортивній родині залишиться колективне фото.

Альбом: 2020 рік , який він став для спорту в м. Первомайський
Дата публікації: 15:53 05.01.2021