Первомайці приєднались до Всеукраїнської акції проти підвищення тарифів

В багатьох регіонах України такі акції вже відбулись. А сьогодні, 15 січня, й мешканці нашого міста прийшли під міську раду з вимогою зниження тарифів на газ та електричну енергію

Первомайський  міський голова Микола Бакшеєв занепокоєний, як і мешканці  громади, підвищенням тарифів на комунальні послуги: «Щодо питання підвищення тарифів на розподіл газу та електроенергію то, на жаль, ці питання відносяться до тих, хто їх регулює - НКРЕКП та Кабінету Міністрів України. Що може міська рада? Підготувати звернення до цих установ. Якщо є така ініціатива, то ви можете зібрати підписи і на черговій сесії, 28 січня, ми розглянемо ваші звернення, додамо ці підписи до звернення депутатів і відповідним листом надішлемо компетентним органам, які відповідальні за формування та встановлення тарифів».

Відповідаючи на питання протестувальників, міський голова Микола Бакшеєв та перший заступник міського голови Антон Орєхов, пояснили, що місцеві тарифи на комунальні послуги напряму залежать від вартості енергоносіїв та складають 70% від усього тарифу.

Люди спілкувались з керівниками міської міської ради, задавали питання та збирали підписи.

Наступний крок – підготовка проєкту рішення на сесію міської ради з урахуванням сьогоднішніх звернень мешканців міста.

Міський голова підкреслив, що ухваливши таке рішення, ми приєднаємося до  інших громад, які вже направили такі звернення і разом з ними будемо спільно відстоювати інтереси всіх громадян України.

Альбом: Первомайці приєднались до Всеукраїнської акції проти підвищення тарифів
Дата публікації: 11:04 15.01.2021