Звіт відділу культури і туризму

Про проведену роботу протягом 11.01-15.01.2021 року

За звітний період працівниками комунального закладу» Первомайський міський Палац культури» було виконано:

- завершено ремонтні роботи у зовнішній частині Громадської вбиральні №2,

- до свята старого Нового року змонтовано та опубліковано відеоролик про українські традиції щедрування від народного хору ПК «Хімік»,

- продовжуються ремонтні роботи у кабінеті №4, майбутній студії вокального колективу «Million voices», наразі виконуються роботи зі звукоізоляції приміщення,

- триває підготовка до онлайн привітань з Днем Соборності України.

Відповідно до наказу директора КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» від 04.01.2021 року №1 «Про запровадження дистанційної роботи на період карантину» у закладі заняття з 11.01.2021 року   проводяться дистанційно у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Учениці музичного відділення (інструмент – фортепіано) Дяченко Тетяна та Гиряк Аліна (викладач Олена УСІЧЕНКО) прийняли участь  у Всеукраїнському конкурсі «НАЙЯСКРАВІШІ ТАЛАНТИ 2020 року!» та посіли 1 місця.

В приміщенні  КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» продовжується поточний ремонт коридору біля актової зали музичного відділення по укладці керамогранітної плитки.

Протягом тижня в бібліотеках Первомайської міської бібліотечної системи проводилась робота з упорядкування книжкового фонду, відбору зношених книг для вилучення з фондів, велась робота над річним планом, стажування бібліотекаря Сиваської бібліотеки з питань використання в роботі  таблиць УДК.

Проведено прибирання приміщень бібліотек та очистка снігу на прилеглій території.

В Грушинській бібліотеці оновлені постійно діючої виставки «Книги також справляють іменини» та підготовлена презентація «Іменинники січня». На сторінці бібліотеки в соціальній мережі Фейсбук висвітлено матеріали про відкриття виставки та опублікована відео презентація, викладено матеріали щодо традицій святкування зимових свят: Щедрий вечір, Меланки, Василя, Нового року, засівання.

Традиційно про історію, звичаї, головні атрибути зимових свят в Первомайському краєзнавчому музеї розповідали в програмі-презентації «Зимові свята Слобожанщини», на виставці «Новорічні таємниці у музеї» і в інтерактивних програмах, які проходили у святково вбраному виставковому залі музею. Та нові умови праці в онлайн форматі надихнули на створення святкового подарунку - мультиплікаційної відео-екскурсії «Пригоди новорічних іграшок».

Ржавчицьким сільським Будинком культури  за період з 11.01.-15.01.2021 року було проведено наступну роботу:

• наведено лад  в костюмерній (розвішування костюмів по своїм місцям, латання костюму діда Мороза)
  • сформовано матеріал для відео-привітання с днем народження учасниці худ. самодіяльності СБК та монтування відео, викладання відео  на сторінку в соціальній мережі.

Начальник відділу культури і туризму     Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Дата публікації: 15:21 15.01.2021