Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем Соборності України
Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем Соборності України

Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем Соборності України

22 січня відбулась Злука двох частин однієї, розділеної країни: Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Шановна громада!

Щиро вітаю вас з важливим державним святом – Днем Соборності України!

Протягом значного часу цей день є пам’ятною подією в українському державотворенні.

Акт Соборності для нас, українців, є дуже важливим, адже завершив формування України, з'єднав людей в одну націю.

Сьогодні наша країна перебуває у стані неоголошеної війни, триває боротьба за її цілісніть на сході. Цей день для того, щоб ми знали і пам'ятали, наскільки важлива і дорога нам ця єдність. Наскільки крихкою вона може бути.

Бажаю усім нам віри у перемогу, терпіння і довгоочікуваного миру у наших домівках.

З повагою, Микола Бакшеєв

Переглядів: 113
Дата публікації: 07:50 22.01.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>