Там, де квітнуть тюльпани та троянди

Зона селфі в Палаці Культури «Хімік»

У час, коли світ тільки-но починає розквітати після зимового сну, і з під землі тільки з’являються першоцвіти, в нашому місті вже панує справжня весна. Сонечко посміхається красуням-жінкам, які спішать кожна у своїх справах, але не забувають радувати чоловіків своїм святковим  зовнішнім виглядом. Чоловіки ж, у свою чергу, готуються до найтеплішого з усіх свята Весни та Краси – Міжнародного жіночого дня 8 березня. І дуже добре, що є помічники, які вдало підіймають  настрій всім – працівники культури міста. Вони завжди творчі та креативні, і цього року свято 8 березня не є виключенням.

В холі ПК «Хімік» квітнуть троянди та тюльпани, які стали справжнім сюрпризом для жінок, які відвідали свято «Формула кохання». А в центрі всього цього розмаїтті квітів, неймовірно виблискує кришталь,та поважно стоять фарфор і кераміка, які поєднуються в затишну виставку, організовану за допомогою мешканців міста Первомайський. Все це і є справжній рай для любителів селфі.

То ж приходьте до палацу культури та залиште у себе світлини затишку, весни та ніжності!

Про святковий концерт за посиланням: https://pervom-rada.gov.ua/news/id/136

Альбом: Там де квітнуть тюльпани та рози - Зона селфі в Палаці Культури «Хімік».
Дата публікації: 10:17 06.03.2020