Засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради

27 січня 2021 року відбулось чергове засідання, на якому було розглянуто 33 питання

З першого планового питання про роботу закладів культури по обслуговуванню мешканців міста доповіла начальник відділу культури і туризму Ольга Павлова, яка за допомогою презентації наочно продемонтсрувала всі успіхи та досягнення закладів культури в минулому році.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, режимно-секретної та мобілізаційної роботи Віктор Кравченко доповів про стан військового обліку, бронювання військовозобов’язаних на підприємствах та підвів підсумки проведення призову на строкову військову службу громадян України в жовтні-грудні 2020 року в м. Первомайський.  Наряд на осінній призов складав 18 осіб. Виклику підлягало 343 особи, з них 166 підлягали призову на строкову військову службу, 177 осіб ухилялися від призову та знаходяться у розшуку. Всього з’явилось 107 осіб, із них визнано непридатними до військової служби в мирний час – 7 осіб, 46 отримали відстрочку від призову за різними обставинами. Передано на облік військовозобов’язаних 32 особи, засуджено 1 особу, 18 визнані придатними до військової служби. Планове завдання виконано на 100 %.

Далі члени виконкому внесли зміни до рішень «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної і загальної середньої освіти м.Первомайський» та  «Про затвердження фактичної мережі закладів освіти м. Первомайський на 2020/2021 навчальний рік».

До мережі доєднались Грушинська філія (гімназія) КЗ «Первомайський ліцей №3 «Успіх», Ржавчицька філія (початкова школа) комунального закладу «Первомайський ліцей №3 «Успіх», Грушинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок), Ржавчицький заклад дошкільної освіти (ясла-садок).

Також  начальник відділу освіти Аліна Садченко доповіла по проєктам, які визначали вартість харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти та встановлення розміру батьківської плати у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти м. Первомайський, с. Грушине, с. Ржавчик у 2021 році.

У зв’язку з розширенням територіальних меж громади Грушинська та Ржавчицька сільські ради будуть додані у цьому році в перелік при проведенні конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів. Про це поінформував начальник відділу ЖКГ Олександр Лозовський.

На засіданні  затвердили оновлені склади міських комісій та рад: адміністративної та спостережної комісій, комісії з питань призначення (відновлення) соціальних  виплат  внутрішньо переміщеним особам та  робочої групи щодо здійснення додаткових перевірок фактичного місця проживання/ перебування внутрішньо переміщених осіб, комісії з питань захисту прав дитини, координаційної ради у справах дітей та ради опіки та піклування над недієздатними та обмежено-дієздатними особами.

Потім члени виконкому прийняли рішення з житлових питань, надали дозвіл  КП «Жилсервіс» на видалення  зелених насаджень в кількості  11 дерев  згідно з актами  обстеження. Також було затверджено рішення щодо надання повноважень посадовим особам на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

В завершенні засідання члени виконкому надали частину відпустки міському голові.

Альбом: Засідання виконавчого комітету Первомайської міської
Дата публікації: 14:16 27.01.2021