Перукар та швачка для громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Перукар та швачка для громадян похилого віку,  осіб з інвалідністю, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Перукар та швачка для громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської міської ради, незважаючи на карантинні заходи, продовжує працювати у штатному режимі та щоденно дбає про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї у складних життєвих обставинах отримували необхідні соціальні послуги.

 Серед них – послуги перукаря та швачки. Добре підібрана зачіска поліпшує внутрішній стан, робить людину  на певний час щасливою.

Послуга швачки теж користується попитом: підшити, застрочити, підігнати одяг за розміром чи статурою. 
         Швачка і перукар безоплатно працюють для громадян похилого віку та людей з інвалідністю, які не мають рідних, сімей у складних життєвих обставинах; усі інші вразливі верстви громадян можуть отримати такі послуги за помірну ціну.
Для отримання  послуг перукаря та швачки  можна звернутись для запису за телефоном: 3-31-49.


 

Переглядів: 748
Дата публікації: 11:53 08.02.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>