Оперативна інформація щодо прибирання снігу
Оперативна інформація щодо прибирання снігу

Оперативна інформація щодо прибирання снігу

За інформацією КП "Жилсервіс": Станом на ранок, 9 лютого 2021 року, у громаді задіяно 4 одиниці снігоприбиральної техніки – два сміттєвози МАЗ з відвалом для прибирання снігу та два трактори МТЗ-82.

Сміттєвози переважно задіяні на прибиранні  кільцевих доріг, трактори – на внутрішньо квартальних та на тротуарах. Також у посиленому режимі працюють двірники з придомових територій та благоустрою.

Переглядів: 100
Дата публікації: 11:05 09.02.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>