Відбулась онлайн-зустріч Координаційної групи GIZ

Захід проходив 10 лютого в міській раді в рамках проєкту: «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України»

Від GIZ  (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) на зустрічі були присутні керівник проєкту Майк Матес, його заступник Маргарита Зорба,  регіональний радник проєкту Олексій Лиска, менеджер проєкту та регіональні проєктні асистенти.

З боку міської влади в онлайн заході взяли участь міський голова Микола Бакшеєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко, начальник УСЗН Валентина Сторожева,  головний лікар  КНП «Первомайський ЦПМСД» Раїса Горячок, головний лікар КНП «Первомайська ЦРЛ» Іван Панарін та його заступник Сергій Ігольніцин.

Учасникам були представлені наші спільні досягнення, представлені здійснені заходи та намічені майбутні кроки.

Окремим блоком питань учасники обговорили співпрацю з технічного забезпечення будівель соціальної інфраструктури.

Представники міської влади в свою чергу поінформували про ті виклики та труднощі, які виникли у вас під час роботи над спільними заходами.

Альбом: Відбулась онлайн-зустріч Координаційної групи GIZ
Дата публікації: 13:31 12.02.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю