Відбулась онлайн-зустріч Координаційної групи GIZ

Захід проходив 10 лютого в міській раді в рамках проєкту: «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України»

Від GIZ  (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) на зустрічі були присутні керівник проєкту Майк Матес, його заступник Маргарита Зорба,  регіональний радник проєкту Олексій Лиска, менеджер проєкту та регіональні проєктні асистенти.

З боку міської влади в онлайн заході взяли участь міський голова Микола Бакшеєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко, начальник УСЗН Валентина Сторожева,  головний лікар  КНП «Первомайський ЦПМСД» Раїса Горячок, головний лікар КНП «Первомайська ЦРЛ» Іван Панарін та його заступник Сергій Ігольніцин.

Учасникам були представлені наші спільні досягнення, представлені здійснені заходи та намічені майбутні кроки.

Окремим блоком питань учасники обговорили співпрацю з технічного забезпечення будівель соціальної інфраструктури.

Представники міської влади в свою чергу поінформували про ті виклики та труднощі, які виникли у вас під час роботи над спільними заходами.

Альбом: Відбулась онлайн-зустріч Координаційної групи GIZ
Дата публікації: 13:31 12.02.2021