Звернення міського голови Миколи Бакшеєва до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Звернення міського голови Миколи Бакшеєва до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Звернення міського голови Миколи Бакшеєва до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого ми вшановуємо пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 32-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан.

В цей день ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу. Чимало ветеранів-інтернаціоналістів і сьогодні знаходяться на бойовому посту у Збройних силах України, захищаючи кордони нашої Батьківщини. Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, та завжди будемо пам’ятати всіх тих, кому не судилося повернутися з війни.

Дякуємо вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську позицію. Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 413
Дата публікації: 07:49 15.02.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>