«Енергодім» – тепло всім!
«Енергодім» – тепло всім!

«Енергодім» – тепло всім!

Або ЯК ЗРОБИТИ СВОЮ БАГАТОПОВЕРХІВКУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОЮ?

Захід: зустріч для мешканців міста Первомайський щодо можливостей та переваг програми термомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім".

Дата: 10 квітня 2021 року

Локація: м.Первомайський, проспект 40 років Перемоги, б.1, 2й поверх, велика зала Первомайської міської ради

Час: 11.00 год.

Спікери заходу:

Антон Орєхов – перший заступник Первомайського міського голови;

Олег Масленніков (Oleg Maslennikov) -   регіональний консультант IFC- INERNATIONAL FINANCE CORPORATION, регіональний радник програми «Енергодім».

На зустріч запрошуються люди, що реально цікавляться питанням зменшення вартості послуг з опалення будинків, збереження тепла, та підвищення комфорту в своїх оселях.

Чекаємо активних представників громадськості, ініціативні групи багатоквартирних будинків, представників Об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та Житлово-будівельних кооперативів (ЖБК)

Ви дізнаєтесь:

-  Програма «ЕНЕРГОДІМ» — це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках;

-  про переваги участі у Програмі «Енергодім» Фонду енергоефективності;

-  досвід реалізації програми на прикладі інших будинків, учасників програми "Енергодім";

-  про вигоди для власного гаманця кожного співвласника;

-  практичні поради з термомодернізації будівлі;

та багато іншого.

ВАЖЛИВО!!!: Зустріч відбудеться з  дотриманням всіх необхідних карантинних заходів! Просимо одягти медичні маски!

Реєстрація на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkaI5XkHOurdihPgOl4-FOPogdvuZjXHreAQiemnOH6qVl5w/viewform?usp=sf_link

ВАЖЛИВО!!!: Зустріч відбудеться з  дотриманням всіх необхідних карантинних заходів! Просимо на вході одягти медичні маски!

 

Альбом: «Енергодім» – тепло всім!
Альбом: «Енергодім» – тепло всім!
Переглядів: 404
Дата публікації: 14:22 02.04.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>