Вітаємо психологів!
Вітаємо психологів!

Вітаємо психологів!

Всеукраїнський день психолога — професійне свято, яке в Україні відзначається 23 квітня

Психологія – це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. В Україні 23 квітня відзначається професійне свято – День психолога. Ці лікарі душ допомагають впоратися із життєвими негараздами, подолати стреси й депресії. І з кожним роком представники цієї професії стають усе більш затребуваними.

Доєднаємося та вітаємо з професійним святом всіх психологів. Нехай ті, хто звертається до вас за допомогою, завжди йдуть, вирішивши всі свої проблеми. Нехай відношення до вас і вашої професії буде досить серйозним і гідним вас. Зі святом і удачі у всіх сферах життя!

З повагою

Міський голова    Микола БАКШЕЄВ

Переглядів: 219
Дата публікації: 14:29 23.04.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>