Пам'ять з полиновим присмаком болю
Пам\

Пам'ять з полиновим присмаком болю

26 квітня відбувся мітинг до Дня Чорнобильської трагедії, який підготували працівники палацу культури «Хімік»

Захід  із дотриманням норм карантину традиційно проходив біля пам'ятного знаку «Чорнобильська трагедія 1986 року».

Цьогоріч минає 35 років від тієї трагічної весни, коли потужний вибух атомного реактора на Чорнобильській атомній електростанції сколихнув весь світ, завдав непоправної шкоди природі, а головне – життю та здоров’ю мільйонів людей. 30-кілометрова територія навколо ЧАЕС стала пусткою та отримала моторошну назву «зона відчуження.

«Однак, розміри цієї трагедії могли би бути ще більш масштабними, а наслідки – жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей. Серед них були і наші земляки.  – сказав міський голова Микола Бакшеєв. -  Велика щира вдячність вам, шановні ліквідатори аварії, за справжній подвиг, за мужність, патріотизм, стійкість та самовідданість. Миру вам і вашим родинам, міцного здоров’я, добробуту, спокою та довгих років життя!».

Міський голова вручив сертифікати ліквідаторам та вдовам загиблих.

Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, керівники міської влади та  громадськість хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти та вінки  до пам’ятного  знаку.

Для учасників мітингу було організовано екскурсію в краєзнавчий музей. Там було презентовано експозицію «Біль Чорнобиля»

Альбом: Пам'ять з полиновим присмаком болю
Дата публікації: 11:07 26.04.2021