Привітання міського голови Миколи Бакшеєва до Дня Героїв
Привітання міського голови Миколи Бакшеєва до Дня Героїв

Привітання міського голови Миколи Бакшеєва до Дня Героїв

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної війни на Сході України.

Шановні жителі громади!

Сьогодні ми відзначаємо патріотичне свято на честь українських вояків усіх поколінь починаючі від козаків і до героїв сьогодення.

День Героїв — це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, що боролись за рідну землю!

ПАМ’ЯТАЙМО НАШИХ ГЕРОЇВ І ДЯКУЙМО ЇМ ОСОБИСТО ТА, КОЛИ ЗГАДУЄМО У СВОЇХ МОЛИТВАХ!

Зі Святом Героїв!

 

З повагою

Міський голова           Микола БАКШЕЄВ

Переглядів: 207
Дата публікації: 07:40 23.05.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>