Відбулось підписання рамкової угоди про співпрацю сторін під час виконання ремонтно-будівельних робіт у "Первомайському ЦПМСД" між Первомайською міською радою, Комунальним некомерційним підприємством «Первомайська центральна районна лікарня», Комунальним некомерційним підприємством «Первомайський центр медико-санітарної допомоги» та Українським фондом соціальних інвестицій (далі УФСІ).

У малому залі Первомайської міської ради відбулось підписання рамкової угоди про співпрацю сторін під час виконання ремонтно-будівельних робіт у Первомайському ЦПМСД. Також підписанти  затвердили план  заходів з забезпечення життєздатності об'єкту. Такі дії  свідчать про початок ремонтних робіт у медичному закладі громади та продовження взаємодії партнерів-підписантів.  У заході взяли участь міський голова Микола Бакшеєв, керівники медичних установ міста та члени ПВСП.

Підписання угоди відбулось в рамках виконання проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)»,  що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Банк розвитку KfW та виконується Українським фондом соціальних інвестицій. Мета Проєкту: поліпшення умов надання первинної медичної допомоги шляхом енергоефективного оновлення приміщень та постачання медичного обладнання.

Очікується, що буде профінансовано первинну ланку медичної допомоги в громаді та заходи з всебічного розвитку потенціалу цільових груп: лікарів, керівників медичних закладів, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я у громаді, а також представників підрозділів охорони здоров’я обласного рівня.

Микола Бакшеєв щиро подякував партнерам-представникам від УФСІ за можливість реалізувати ще один важливий проєкт в Первомайській громаді. Також він підкреслив, що підписання рамкової угоди свідчить про довіру з боку міжнародних організацій до міської влади, як надійного партнеру. Протягом останніх років було реалізовано багато спільних проєктів з міжнародними партнерами, і місто завжди виконувало свої зобов'язання, щодо їх якісної реалізації. Відповідний проєкт не буде останнім в переліку планів керівництва міської ради на розвиток громади.

Довідково, Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій.

Місія УФСІ - розбудова потенціалу територіальних громад, покращення умов надання базових соціальних послуг та сприяння розвитку соціальної сфери і інфраструктури України.

Більше на офіційному сайті УФСІ за посиланням: http://usif.ua/about

#KfW #USIF #УФСІ

Альбом: Сила позитивних змін: про початок виконання проєкту з ремонтно-будівельних робіт у медичному закладі КНП «Первомайський центр медико-санітарної допомоги»
Дата публікації: 16:05 01.06.2021