Микола Бакшеєв сьогодні, 3 червня 2021р. з 14:00 год., у м.Київ ділиться досвідом практичної реалізації в громаді програми щодо формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Організаторами заходу є: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України; Проєкт Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. ІІ фаза»; БФ «Право на захист» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців; Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України.

Учасники та спікери пресконференції: Лілія Гретарсдоттір – Голова тактичної групи з трансверсійних викликів та багатосторонньої співпраці, Генеральний директорат з прав людини та верховенства права, Рада Європи, м. Страсбург; Інна Драганчук – заступниця міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України; Максим Алексєєнко-Лемовський – начальник відділу з питань формування та реалізації житлової політики Департаменту соціально-гуманітарної політики та внутрішньо переміщених осіб Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; Ганна Христова – керівниця Проєкту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. ІІ фаза»; Олександр Галкін - президент БФ "Право на Захист"; Наталія Ключник – виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України; Микола Бакшеєв - голова Первомайської громади Харківської області; Лідія Денисенко - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Іларіонівської громади Дніпропетровської області.

Питаннями до обговорення є:

-доступ до житлових прав внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали від збройного конфлікту, а також впровадження програм забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб з урахуванням стандартів Ради Європи;

- стан реалізації надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, зокрема на вирішення житлових проблем внутрішньо переміщених осіб;

- результати проведення серії консультаційних семінарів для представників територіальних громад з питань надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (квітень – травень 2021).

Захід транслюється на сайті та YouTube-каналі Укрінформу:http://https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Альбом: Прямо зараз Первомайський міський голова Микола Бакшеєв бере участь у пресконференції на тему: “Питання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб”.
Дата публікації: 14:18 03.06.2021
Нові та оновлені сторінки
Зміни до паспорту 1216017 "Інша діяльність пов язана з експлуатацією об єктів житлово-комунального г   10.06.2021
Рука допомоги повертається   08.06.2021