«100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19»

В Первомайській міській територіальній громаді активно проходить інформкампанія щодо вакцинації населення проти COVID-19

Електронна версія збірника знаходиться  – тут!

Міський голова Микола Бакшеєв, заступники міського голови, старости сіл та представники різних структурних підрозділів міської ради долучилися до акції щодо розповсюдження інформації про вакцинацію населення проти COVID-19.

Вони озброєні чудовими методичними матеріалами, що надійшли від Харківської облдержадміністрації та партнерів інформаційної кампанії: тематичними банерами, інфоргафіками, збірниками «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19», що розраховані на медичних працівників та пацієнтів. Керівництво громади впевнено - жителі мають право знати відповіді на хвилюючі їх  питання з вакцинації проти захворювання, що змінило світ.

Проєкт реалізується за підтримки партнерів  ГО «Батьки за вакцинацію» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програм «Соціальний капітал» і «Громадське здоров’я», україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», за участі кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та інформаційної підтримки ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Знайти інформаційні матеріали та збірник  «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» можна і самостійно, відвідавши Центр надання соціальних послуг Первомайської міської ради, адміністративні будівлі, де працюють старости сільських населених пунктів, бібліотеки громади.

Наприклад, у збірнику  «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19»  розповідається про те, як працюють різні типи вакцин; як вимірюють їхню ефективність і перевіряють безпечність; як робити щеплення людям з серйозними захворюваннями (наприклад, з онкохворобами); кому не можна робити щеплення; які є реакції на вакцини; як поводити себе після щеплення тощо.

В деяких населених пунктах громади вже пройшли години спілкування та інформаційні виставки. Жителі громади із цікавістю спілкуються на тему вакцинації.

То ж запрошуємо всіх переглянути матеріали у доступний та зручний для кожного спосіб!

Альбом: «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19»
Дата публікації: 15:40 09.06.2021