Сьогодні партнери від GIZ знову надавали методичну допомогу Первомайській міській територіальній громаді.

З метою продовження співпраці з GIZ в рамках проєкту "Посилення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад у Східній Україні" в частині впровадження ефективної, орієнтованої на потреби та орієнтованої на майбутнє стратегії обслуговування соціально значущих об'єктів, 15 червня 2021 року відбулась робоча зустріч партнерів-учасників Проєкту для презентації та обговорення результатів попереднього етапу та визначення подальших кроків та завдань.

Захід, що включав в себе декілька блоків з різними формами взаємодії, було проведено у малому залі Первомайської міської ради. Перша частина уособлювала в собі презентації експертів проєкту, що ґрунтувалися на вивченні нормативної бази та технічного стану функціонування соціально значущих об'єктів. Тут консультанти від GIZ детальніше спинились на стані та реалізації заходів з енергоефективності об’єктів. Сфокусували свою увагу на невід’ємній частині будь-якої стратегії – моніторингу результатів. Розглянули його на прикладі моніторингу енергоефективності закладів соціальної сфери, що постійно проводиться в нашій громаді.

Після дискусії, для закріплення отриманого досвіду на практиці, учасники заходу працювали у групах над темами:  «Стратегія та форми експлуатації» та «Механізми фінансування та додаткове залучення інвестицій».

Робота з реалізації проєкту "Посилення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад у Східній Україні" в частині впровадження ефективної, орієнтованої на потреби та орієнтованої на майбутнє стратегії обслуговування соціально значущих об'єктів продовжується.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що Продовжуємо співпрацю з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та робоча група представників від GIZ продовжила роботу в закладах освіти .

Альбом: Сьогодні партнері від GIZ знову надавали методичну допомогу Первомайській міській територіальній громаді.
Дата публікації: 13:47 15.06.2021
Нові та оновлені сторінки
Перелік питань на конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалід   14.09.2021
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади- головного спеціаліста відділу у справах осіб з   14.09.2021