Дякую за життя – більше ніж просто слова! Доповнено відео ТРК "Надія"
Дякую за життя – більше ніж просто слова! Доповнено відео ТРК \"Надія\"

Дякую за життя – більше ніж просто слова! Доповнено відео ТРК "Надія"

У теплій атмосфері актового залу Первомайської ЦРЛ сьогодні вітали господарів медичних закладів керівництво двох громад Первомайщини.

Сьогодні, 17 червня 2021 року, відбулись святкові заходи до Дня медичного працівника.  Від імені Первомайського міського голови Миколи Бакшеєва та від себе особисто медичних працівників вітали два його заступника – Ніна Харченко та Ірина Бомко. Також до вітань приєднався голова Біляївської ОТГ Олександр Різник.
   Сьогодні святкова зала ледь вмістила медиків. Вони були не у халатах та масках, як ми їх звикли бачити. Ні, зала сяяла усмішками красивих жінок та імпозантних чоловіків. Сьогодні вони хоча б на годинку дозволили собі розслабитись та приймати щирі слова подяки.
   А таких слів було чимало! Та хіба їх буває багато тим, хто працює з найціннішим для людини - лікує здоров’я та  рятує життя.
За традицією, розпочали свято керівники комунальних медичних установ  - головний лікар КНП «Первомайський центр медико-санітарної допомоги» Раїса Горячок та головний лікар КНП «Первомайська районна центральна лікарня» Іван Панарін. Вони нагородили своїх колег грамотами і подяками, подарували квіти, обійми  і гарний настрій.
   До них доєдналися представники засновників медичних установ і почесні гості свята.
  Ніна Харченко зізналась, що вважає медичних працівників справжніми рятівниками. І побажала найголовніше – міцного здоров’я, щоб у серці залишалися любов і теплота до найрідніших, щоб душі ніколи не черствіли через побачений біль, щоб оптимізм завжди був поряд.
   Ірина Бомко підкреслила, що медикам не буває багато вдячних слів, бо вони того варті! Заглибилась вона у історію свята та наголосила, що День медичного працівника – це народне свято, бо найцінніше, що у людини є – здоров’я, про яке піклуються саме медики. Побажала оптимізму, добра та сімейного затишку і ніколи не переставати мріяти. І нехай ці мрії втілюються у життя.
   Від Первомайської міської ради заступники голови нагородили колективи відділень обох медичних закладів та їх окремих працівників грамотами та подяками. До яких додали  квіти і солодкі подарунки.
   Олександр Різник розчулено дякував всім присутнім у залі за особисте врятоване життя. Бо сам нещодавно був «ковідним пацієнтом» лікарні. Зі словами любові він подарував  представникам медичної галузі Біляївської громади квіти та грамоти і подяки. Пообіцяв присутнім, що його громада завжди буде підтримувати роботу медичних установ.
Всі гості, що вітали «винуватців свята» були впевнені в одному – щоб стати медичним працівником треба отримати безліч знань та вмінь, досвіду та мати відповідний характер!
   Ще одним подарунком до професійного свята  був невеличкий, але душевний концерт від працівників ПК «Хімік».

Після закінчення офіційних та святкових заходів всі представники галузі медицини знову перетворились на професіоналів та повернулися до своїх робочих місць, бо там на них чекали розуміючі пацієнти.
Саме професійне свято ще попереду. Тому впевнені, що медики отримають ще безліч вітань та слів подяки на свою адресу.

Доєднаємося усією громадою до  вітань і вважаємо, що не буває багато слів подяки на адресу працівників медицини! А вираз: «Дякую за життя!» – більше ніж просто слова! Зі святом!

Альбом: Дякую за життя – більше ніж просто слова!
Дата публікації: 16:25 18.06.2021