Українська держава сьогодні відзначає особливе державне свято – День Конституції України!
Українська держава сьогодні відзначає особливе державне свято – День Конституції України!

Українська держава сьогодні відзначає особливе державне свято – День Конституції України!

28 червня – знаковий день для українців, бо саме цього дня, 25 роки тому, ми отримали основоположний документ найвищої юридичної сили: у «конституційну ніч» з 27 на 28 червня 1996 року депутати Верховної Ради від імені Українського народу ухвалили головний документ нашої держави – Конституцію України.

Це був історичний момент для нашої незалежної держави. Україна отримала довгоочікуваний Основний Закон, що окреслює основні права і свободи, обов’язки людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, порядок організації та функціонування органів державної влади, які покликані забезпечувати стабільність та розвиток демократичного суспільства.

Проте Основний Закон лише визначає шлях, яким треба йти, а решта залежить від нас - українців.  Конституція України є основою єдності українського суспільства, його життя та формування свідомої нації.

 

Шановні жителі, гості, друзі та партнери Первомайської  міської територіальної громади!

У День Конституції України зичу вам злагоди і миру, міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та творчої наснаги, консолідації зусиль націлених на розвиток українського суспільства! Натхнення будувати і захищати Україну, як суверенну і незалежну, демократичну, соціальну, правову державу!

 

З повагою

Первомайський міський голова  Микола БАКШЕЄВ

 

Переглядів: 346
Дата публікації: 08:42 28.06.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>