До уваги товаровиробників: VII Міжнародний торгівельний ярмарок «Сугд-2021»
До уваги товаровиробників: VII Міжнародний торгівельний ярмарок «Сугд-2021»

До уваги товаровиробників: VII Міжнародний торгівельний ярмарок «Сугд-2021»

З 23 по 24 липня в місті Худжанді (Республіка Таджикистан) пройде VII Міжнародний торгівельний ярмарок «Сугд-2021».

Мета заходу - встановлення довгострокових торговельних і партнерських зв'язків між бізнес-спільнотою Согдійської області і інших регіонів Таджикистану з торговими компаніями, інвесторами і діловими колами зарубіжних країн через надання майданчика для демонстрації потенціалу, передового досвіду країн ближнього і далекого зарубіжжя.

В рамках ярмарку пройдуть інвестиційний і діловий форуми. Також учасники можуть провести окремі сесії для презентації торгово-економічного потенціалу свого регіону.

З питань участі у виставці можна звертатися до відділу зовнішньоекономічних зв'язків виконавчого органу державної влади Согдійської області по телефону (992-34) 224-65-76, електронною поштою vessugd@gmail.com.

Переглядів: 327
Дата публікації: 16:19 23.06.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>