На головній площі міста відлунав Прощальний вальс для випускників-2021 Первомайської міської територіальної громади. ДОПОВНЕНО ВІДЕО!

В Первомайській міській територіальній громаді цього року залишають стіни ліцеїв 149 випускників, 9 з яких є медалістами: 8 випускників нагороджені «золотими» та 1 «срібною» медаллю за успіхи у навчанні. Вчора вони були головними героями свого останнього шкільного свята... Вчора вони були неймовірно красивими та щасливими... І вчора для них відлунав останній шкільний вальс...

В Первомайській міській територіальній громаді 26 червня 2021 року відбувся випускний бал. Площа біля ПК «Хімік» майоріла усмішками щасливих випускників-ліцеїстів 2021 року, схвильованих батьків, друзів, рідних та знайомих і, зацікавленими такою важливою подією, глядачів. Жителі та гості громади із задоволенням слідкували за всім, що відбувалось. А подивитись було на що.

Свято розпочалось з танцювального подарунку від малечі громади з піснею- побажанням бути неймовірно щасливими. А потім були офіційні урочистості і привітання від керівництва громади, відділу освіти та ліцеїв громади. Від імені міського голови та від себе особисто випускників вітала заступник міського голови Ніна Харченко. Вона побажала головним героям випускного вечора успіхів у подальшому дорослому житті, особистого щастя та здійснення мрій. Нагадала, що від їх вибору залежить майбутнє громади і держави в цілому.

Начальник відділу освіти виконавчого комітету Аліна Садченко разом з вітальними словами зачитала  наказ про нагородження медалями за успіхи у навчанні  дев’яти медалістів. Для вручення відзнак запросили керівництво ліцеїв. Успішні, яскраві, красиві та задоволені собою крокували дев’ять медалістів ліцеїв міською площею з сяючими медалями на грудях. А потім був випускний вальс…Майже 150 хлопців і дівчат танцювали його перед очами присутніх. Цей момент закарбувався не лише у їх житті назавжди, бо це було найзворушливіше дійство свята!

А потім були ще хвилюючі пісні і сучасні танці з випускниками, яким щиро раділи присутні заходу. І на останньому акорді пісні полетіли в небо повітряні кульки – символи прощання зі школою і дитинством.

Усією громадою приєднуємося до вітань випускникам 2021 року!

Бажаємо юнакам та дівчатам бути гідними громадянами нашої держави! Реалізувати себе у дорослому житті, спіймати удачу та знайти особисте щастя!

Успіхів вам, ВИПУСКНИКИ 2021 РОКУ!

Альбом: На головній площі міста відлунав Прощальний вальс для випускників-2021 Первомайської міської територіальної громади.
Дата публікації: 11:16 27.06.2021