День знань у Первомайській громаді

Урочисто пройшло свято Першого дзвоника в ліцеях громади, які гостинно відкрили двері для своїх учнів. Цього року громада має 264 першокласника. З початком нового навчального року учнів ліцеїв, вчителів та батьків сьогодні вітали і представники міської влади.

Першовересень – це щирі емоції, свято  з блиском в дитячих очах, це нетерпляче очікування   першокласників з хвилюванням та передчуття чогось нового, що ось-ось змінить їхнє життя.

Коли вливаєшся в це рухливе та щебетливе  дитяче море і сам на декілька годин стаєш на багато років молодше). Це один з найкращих та найпозитивніших моментів в річному циклі свят.

Міський голова Микола Бакшеєв завжди охоче спілкується з дітлахами. Він і сам полюбляє вчитись та виділяє освіту, як пріоритетний напрямок.

Сьогодні  міський голова став бажаним гостем у  ліцеї №3 «Успіх» та ліцеї №7.  Микола Бакшеєв говорив про те, що в ці заклади освіти  вкладається багато коштів та зусиль. І в планах – ще багато роботи з модернізації будівель та покращення надання освітніх послуг.

Вітаючи всіх зі святом, Микола Бакшеєв сказав:  «Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Це завжди святкова атмосфера,  щирі посмішки, свіжість оновлених класів і, звичайно, першачки. Для них все відбувається вперше — перший клас, перша вчителька, перші шкільні будні.
Нехай новий навчальний рік відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей!».

Святкування для першокласників продовжилось в ПК «Хімік». Після привітання міського голови Миколи Бакшеєва на сцену вийшли герої улюблених мультфільмів.  Цікаву інтерактивну програму  про пригоди свинки Пеппи підготували для них працівники закладу.

А після всіх пригод, діти отримали ще один приємний солодкий подарунок від міського голови Миколи Бакшеєва.

Це вже добра традиція – пригощати малечу морозивом.

Разом з міським головою холодним десертом дітей пригощали фея, свинка Пеппа, міньйони та злодійкуваті Грю Мексон з  драконом.

І, звичайно, на згадку про свій перший День знань бажаючі зробили купу світлин в сімейні архіви.

Альбом: День знань у Первомайській громаді
Дата публікації: 16:02 01.09.2021
Нові та оновлені сторінки
Перелік питань на конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалід   14.09.2021