Вітання міського голови Миколи Бакшеєва до Всеукраїнського Дня бібліотек
Вітання міського голови Миколи Бакшеєва до Всеукраїнського Дня бібліотек

Вітання міського голови Миколи Бакшеєва до Всеукраїнського Дня бібліотек

30 вересня у всіх, хто любить бібліотеки, Свято – Всеукраїнський день бібліотек!

Дорогі бібліотекарі та просто поціновувачі літератури!

Вітаю вас з Всеукраїнським Днем бібліотек!

Книги  є відображенням досвіду багатьох поколінь, найкращих думок, потаємних емоцій, щирих сподівань. Читаючи  романи і документальні твори, можна розуміти, які події переживало  людство, якими гранями відкривався світ у кожному періоді своєї історії.

Головним гідом  цієї великої планети книг, журналів і газет є бібліотекар.

 Бібліотекарі – це дивовижні люди, які цінують і по-справжньому люблять  книги.

Дякую  працівникам за дбайливе зберігання і ставлення до скарбниці знань, невичерпного джерела освіти, царства мудрості.

Бажаю, щоб в століття швидкого потоку інформації для кожної людини залишався час для класичного приємного проведення часу з книжкою в руках.

Підтримуйте вітчизняних авторів і знайомтеся із зарубіжними. Пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг.

З Днем бібліотек вас! Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги.

 Бажаю  вам натхнення, цікавих подій, нових перемог і досягнень у всіх починаннях!

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 218
Дата публікації: 07:34 30.09.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>