Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ і НС
Позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ і НС

Поділитися новиною:

Позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ і НС

Головне питання, яке було розглянуто на засідання 27 березня, стосувалось заходів запобігання розповсюдженню на території міста Первомайський коронавірусу 2019-nCoV.

           Після повідомлення першого заступника міського голови Антона Орєхова про зміни до актів, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України № 239 від 25.03.2020 р, місцева комісія  вирішила внести відповідні зміни і до розпорядження міського голови від 17.03.2020 року  №43 «Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Первомайський Харківської області».

Міський голова  Микола Бакшеєв вважає, що в місті вжиті всі необхідні заходи запобігання поширенню  коронавірусу, але  ситуація складна, тому що вона непрогнозована, немає розуміння термінів карантину.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко поінформувала про роботу комісії з перевірки дотримання суб’єктами господарювання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID- 19  на території  м.Первомайський. Комісія контролює місця масового перебування людей – магазини, кафе, заклади побутового обслуговування щодо дотримання вимог карантинного періоду. Також перевіряється дотримання режиму санітарних перерв на вологе прибирання.

На минулому засіданні комісії Микола Бакшеєв говорив про необхідність закупити для КП «Жилсервіс» хлорне вапно. Після цього з міського бюджету були виділені кошти і придбано тону суміші. Відтепер підприємство має забезпечити не знижувальний запас дезінфікуючих засобів в кількості 1 метра кубічного в концентраті.

КП «Жилсервіс» протягом карантину забезпечить безкоштовний відпуск дезінфікуючих засобів на потреби установ та організацій, розташованих на території міста Первомайський. Цю інформацію Микола Бакшеєв доручив донести до їх керівників.

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/235 | Переглядів: 222Дата публікації: 10:34 30.03.2020
Версія для слабо- зорих