Позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ і НС
Позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ і НС

Позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ і НС

Головне питання, яке було розглянуто на засідання 27 березня, стосувалось заходів запобігання розповсюдженню на території міста Первомайський коронавірусу 2019-nCoV.

           Після повідомлення першого заступника міського голови Антона Орєхова про зміни до актів, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України № 239 від 25.03.2020 р, місцева комісія  вирішила внести відповідні зміни і до розпорядження міського голови від 17.03.2020 року  №43 «Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Первомайський Харківської області».

Міський голова  Микола Бакшеєв вважає, що в місті вжиті всі необхідні заходи запобігання поширенню  коронавірусу, але  ситуація складна, тому що вона непрогнозована, немає розуміння термінів карантину.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко поінформувала про роботу комісії з перевірки дотримання суб’єктами господарювання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID- 19  на території  м.Первомайський. Комісія контролює місця масового перебування людей – магазини, кафе, заклади побутового обслуговування щодо дотримання вимог карантинного періоду. Також перевіряється дотримання режиму санітарних перерв на вологе прибирання.

На минулому засіданні комісії Микола Бакшеєв говорив про необхідність закупити для КП «Жилсервіс» хлорне вапно. Після цього з міського бюджету були виділені кошти і придбано тону суміші. Відтепер підприємство має забезпечити не знижувальний запас дезінфікуючих засобів в кількості 1 метра кубічного в концентраті.

КП «Жилсервіс» протягом карантину забезпечить безкоштовний відпуск дезінфікуючих засобів на потреби установ та організацій, розташованих на території міста Первомайський. Цю інформацію Микола Бакшеєв доручив донести до їх керівників.

Переглядів: 355
Дата публікації: 10:34 30.03.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Розпорядження міського голови від 08.04.2021 № 61 "Про закінчення опалювального періоду"   09.04.2021
Про затвердження Положення Про здійснення візування проєктів актів у виконавчому комітеті Первомайсь   06.04.2021
Про передачу подарунків, одержаних як подарунки Первомайській міській територіальній громаді   06.04.2021
Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’я   06.04.2021
Про затвердження Положення про здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у к   06.04.2021
Ранній розвиток дитини дуже важливий, бо діти, як людський капітал!!!   06.04.2021
Проєк рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради "Про встановлення вартості однієї норм   05.04.2021
Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про в   05.04.2021
Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про    05.04.2021
Доповнення до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради т   01.04.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>