Біля міської ради замайоріли прапори

Біля міської ради замайоріли прапори

30 березня 2020 року біля адміністративної будівлі Первомайської міської ради Харківської області замайоріли три прапори: Державний прапор України, прапор Харківської області та прапор міста Первомайський.

«Сьогодні ми виконали доручення заступника голови Харківської облдержадміністрації Тараса Пастуха щодо  встановлення флагштоків з Державним  прапором України, прапорами Харківської області та міста Первомайський. Ці прапори є державними символами, які сьогодні, як ніколи, уособлюють силу духу наших земляків. Нехай вони надихають кожного з нас на те, що все буде добре і в державі, і в регіоні, і в нашому місті», - прокоментував цю подію міський голова Микола Бакшеєв.

Слід зазначити, що в умовах карантину, підняття прапорів не відбувалось урочисто. Присутні були лише керівники міської ради на чолі з міським головою Миколою Бакшеєвим.

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/238 | Переглядів: 165Дата публікації: 13:39 30.03.2020
Версія для слабо- зорих