Родині переселенців надали квартиру для тимчасового проживання
Родині переселенців надали квартиру для тимчасового проживання

Родині переселенців надали квартиру для тимчасового проживання

В Первомайському придбана ще одна квартира - соціальне житло для внутрішно переміщених осіб

Міський голова Микола Бакшеєв вручив ключі від двокімнатної квартири багатодітній родині Меліхових, яка приїхала до міста в 2015 рроці з окупованої Горлівки.

  «Потреба у житлі й гідних умовах проживання є одною з базових для кожної людини. Ми дбаємо, щоб переселенці  не лише покращували житлові умови, а й отримували впевненість у завтрашньому дні», - сказав Микола Бакшеєв.

Щасливчикам він побажав радісного та  комфортного життя на новому місці.

В 2017 році Україна запустила програму з фінансування тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб.  За цією програмою держава покриває 70% вартості будівництва, ремонту та придбання житла на вторинному ринку, яке потім передається для тимчасового проживання переселенців. 

Міська влада включилась до цієї програми.

Міська влада придбала квартиру якраз за рахунок співфінансування з державного та місцевого бюджетів на формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. І це вже не перше таке житло. В минулому році міською радою було придбано трикімнатну квартиру, яка отримала багатодітна сім’я.

Планується, що в цьому році ще одна родина отримає таке житло.

Участь міської влади у програмі тимчасового житла має  забезпечити у нашій громаді сприятливі умови для родин, які виїхали з окупованої території України,  допомогти їм звикнути до нових реалій і створити взаємну дружню атмосферу.

Переглядів: 151
Дата публікації: 14:46 03.11.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>