Як звертатися до громади, аби протистояти маніпуляціям, фейкам, дезінформації ?

Цьому навчали 8 та 9 листопада на дводенному тренінгу від Українського кризового медіа-центру та Естонського центру міжнародного розвитку. На захід до Харкова запрошували міських голів та комунікаційників територіальних громад. Від нашої громади учать у заході взяв міський голова Микола Бакшеєв та головний спеціаліст відділу інформполітики та комунікацій з громадськістю Світлана Сафонова

Тренінг розпочала вітальним словом  Тііна Ілсен, директор департаменту Естонського центру міжнародного розвитку.

Досвідом кризових комунікацій в естонських територіальних громадах поділились  Андо Ківіберг, колишній міський голова Вільянді, провідний експерт Естонського центру міжнародного розвитку та Катрі Райк,  міський голова Нарви.

Тііт Мацулевич, експерт Естонського центру міжнародногорозвитку, колишній посол Естонії в Україні розповів про основи та принципи кризової комунікації.

Учасники тренінгу практикувались за допомогою  ігротехніки  знаходити вихід з кризової ситуації. В цьому  допомогала Лариса Мудрак, експертка з кризових комунікацій,СЕО FBN Ukraine, Президентка inWinCommunication.

Завершився перший день розглядом теорії кризових комунікацій: навчали, як побудувати ефективні комунікації місцевим громадам.

Другого дня міський голова Микола Бакшеєв разом з іншими керівниками громад  дав «Інтерв’ю у вузькому колі» регіональним журналістам.

Під час воркшопу «Чого чекають від представника влади ЗМІ? Практичні поради», який проводив  Артур Аукон, журналіст, головний експерт з медіа та журналістики Естонського центру міжнародного розвитку практикувались по групам в написанні прес-релізу.

Після цього Олександра Цехановська, керівниця Групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіа-центру презентувала дослідження«Дезінформаційний ландшафт у східній та південній Україні: спільні наративи та джерела».

Дякуємо організаторам і учасникам тренінгу за чудову нагоду ознайомитись з досвідом естонських громад та повчитись правильно комунікавати з громадою.

Довідково. Захід відбувся у рамках проєкту “Протидія дезінформації на півдні та сході України”, який реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Альбом: Як звертатися до громади, аби протистояти маніпуляціям, фейкам, дезінформації ?
Дата публікації: 09:08 10.11.2021
Нові та оновлені сторінки
План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради та її виконавчог   03.12.2021
Рішення Первомайської міської ради від 29.07.2010 року №951-80/5 "Про затвердження Положення про кон   01.12.2021