Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму

за період з 12 - 19 .11.2021 року

*  Комунальним закладом "Первомайський міський Палац культури  "Хімік" за звітний період  була проведена наступна робота:

- у фойє першого поверху встановлено настінний світильник та поштукатурено і пофарбовано навколо дверних отворів,

- триває підготовка та репетиції до найближчих заходів: Відкриття театрального сезону на великій сцені, відео-привітання до Дня працівників сільського господарства, Дня пам’яті жертв Голодомору тощо.

*  КЗСМО  «Первомайська школа мистецтв» проведено наступну роботу:

- на музичному відділенні та художньому відділі уроки проводяться за

розкладом;

- в  санвузлі художнього відділу виконано роботи щодо укладки плитки на стіни.

* Бібліотекою для дорослих Первомайської ЦБС підготовлено книжкову виставку «Десять книг про Майдан» до дня Свободи та Гідності .

Працівники бібліотеки взяли участь у серії онлайн майстер-класів «Промоція читання інноваційними засобами бібліотечної роботи».

18 листопада відбувся п’ятий майстер-клас «Бібліотека в Тік Ток».

Дитячою бібліотекоюПервомайською ЦБС  підготовлено та представлено виставку-рекомендацію «Про вас і для вас», присвячену Всесвітньому дню дитини.

В Ржавчицькій бібліотеці оформлена книжкова виставка «Гідність і воля -
українців доля».

Ведеться робота з фондом, спільно з сільським Будинком культури та підготовка вітального кліпу до Дня працівників сільського господарства.

*  Співробітники музею прийняли участь в Міжнародній науковій

конференції Харківської державної академії культури в секції: Актуальні

проблеми історії, музеєзнавства та пам`яткознавства в онлайн-форматі.

*  За тиждень Грушинський СБК провів 3 масових заходи - Час відпочинку для гравців настільного тенісу, Посиденьки, День тенісу.

Також проведено прибирання листя на прилеглій території.

Розпочато підготовка до Різдв`яних свят(проводиться робота по  прикрашанню сцени та зали).

У Ржавчицькому СБК проведено клуб вихідного дня- організовано перегляд мультфільму для дітей. Директором Ржавчицького СБК проведено  репетиції гурту «Веселі панянки» .

Всі заклади культури працюють в карантинному режимі з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.

Начальник відділу культури і туризму                                    Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму
Дата публікації: 12:52 19.11.2021