Скликана та проведена позачергова сесія міської ради
Скликана та проведена позачергова сесія міської ради

Скликана та проведена позачергова сесія міської ради

21 сесія відбулась зранку у п’ятницю, 10 грудня

Ухвалили  внесення змін до місцевого бюджету громади  на цей рік.

Начальник фінансового управління Алла Корєнєва доповіла про перерозподіл коштів. Їх було спрямовано на захищені статті для освіти, медицини, а також на ремонт приміщення лікарні, де буде розташовано комп’ютерний томограф, ремонт системи теплопостачання  стадіону «Колос» та ін.

Також внесли  зміни до місцевої  Програми  профілактики правопорушень.

Міський бюджет співфінансує   придбання спеціалізованого автомобіля для Служби безпеки України. На це піде 100 тис.грн. з місцевого бюджету.

 

Переглядів: 425
Дата публікації: 10:54 10.12.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>