Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму
відділом культури  і туризму

Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму

за період з 03-10.12.2021 року

Всі заклади культури   працюють з дотриманням карантинних правил.

* З 03 по 09 грудня комунальним закладом "ПМПК "Хімік" була проведена наступна робота:

-  03.12.2021 року на великій сцені відбувся концерт до Дня людей з інвалідністю,

-  у дискотечному залі відбулась концертно-ігрова програма для дітей-інвалідів,

-   у сесійній залі Міської ради відбувся святковий концерт до Дня місцевого самоврядування,

-  на площі Палацу культури розпочався монтаж головної ялинки міста, наразі зібрано каркас та штучну хвою, підключено електрику, триває прикрашання гірляндами,

-   завершується монтаж різдвяно-новорічних фото-зон та декорацій,

-  триває підготовка та репетиції до найближчих заходів: День ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, День Святого Миколая та Відкриття головної ялинки міста, новорічні інтерактивні шоу для дітей «Таємниця Золотого ключика», дитяча вистава «Заяць - хвалько» тощо.

* На музичному відділенні та художньому відділі  КЗСМО «Первомайська школа мистецтв»  навчання проводиться за розкладом.  Також, проведено поточний ремонт - утеплення стелі та встановлено систему Армстронг в кабінеті  №11 музичного відділення КЗСМО «Первомайська ШМ».  Проводяться підготовчі роботи щодо утеплення стелі та встановлення системи Армстронг в каб. №7

Придбано металопластикові вікна в Актовий зал музичного відділення. На музичному відділенні проводяться академічні концерти. Триває підготовка концертних номерів до Новорічних свят.

03 грудня 2021 року проведено відкритий урок викладачем музичного відділення Непочатовим В.В. за темою «Особливості роботи з учнями початківцями в класі гітари»

03 грудня 2021 року Кучкова Карина (викладач Світлана Чесниченко) та ансамбль скрипалів «Веселі смички» (керівник Галина Маркатова, концертмейстер Наталя Євдокимова) брали участь у міському заході для дітей з особливими потребами.

*Працівниками бібліотек протягом тижня проводилась робота:

-  по плануванню діяльності на наступний 2022 рік,

-  підготовка до святкування традиційних зимових свят;

-  підготовлені та опубліковані у соціальних мережах інформаційні матеріали за минулий тиждень;

- оформлена книжкова виставка та проведена бесіда «Твої права твоя фортеця» (Публічна бібліотека);

- підібрано матеріал до виставки творчих робіт «Зробимо самі» (Ржавчицька бібліотека-філія);

- обладнано викладки книг: до 90-річчя з часу народження Григіра Тютюнника, до Дня волонтера та 30-річчя Збройних сил України «Без вас не було б України»;

- 7 грудня проведено майстер-клас «Моя хустка», з популяризації українських традицій – День української хустки (Грушинська бібліотека-філія).

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в бібліотеках громади проведена низка тематичних заходів: інформаційна викладка матеріалів «Молодь. Наркотики. СНІД: серйозний погляд». Проведено профілактичні бесіди «Не відбирай у себе завтра» в публічній бібліотеці, інтерактивна гра та зустріч з медпрацівниками «Правда і міфи про ВІЛ/СНІД» (Грушинська бібліотека-філія, відеоперегляд «Загроза людству» (Ржавчицька бібліотека-філія).

Проводилась робота по  обслуговуванню користувачів.

*У Первомайському краєзнавчому музеї розпочалася новорічна інтерактивна програма. У світ новорічних таємниць до чарівного лісу маленьких відвідувачів проведуть Лісова Фея та Баба-Яга. Вони повідають про зимові традиції та виникнення звичаїв святкування Нового Року, розкриють таємничу історію новорічних прикрас. Казкова атмосфера чарівного світу новорічних пригод у музеї.

*За  звітний тиждень  Грушинським СБК проведено 3 масових заходи.                                                                                                                                                                                                                                                                                            Продовжується підготовка до свят – Дня  Святого Миколая та Нового року.

Разом з  ліцеєм №3 – прикрасили  зал, ялинку, проведена робота над сценарієм та репетиції,  зйомки фільму до Нового Року.

*Ржавчицьким СБК продовжуються репетиції до Дня Святого Миколая, до новорічних свят, в «клубі вихідного дня»  малювали з дітьми  на тему «Зима».

Підготовлено річну звітність про проведену роботу.

Начальник відділу культури і туризму                     Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт  про проведену роботу відділом культури  і туризму
Дата публікації: 11:54 10.12.2021