Співпраця з бюро правової допомоги
Співпраця з бюро правової допомоги

Співпраця з бюро правової допомоги

14 грудня в Первомайській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено тренінг на тему «Легальна зайнятість. Захист трудових прав громадян для осіб, які перебувають на обліку» за участі Первомайського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Бюро правової допомоги – це державні установи, що об’єднують всеукраїнську професійну мережу юристів, готових надавати правову допомогу, захищати ваші законі,права та інтереси.

У ході семінару присутнім було ознайомлено з порядком перебування на обліку, можливостями стажування на робочих місцях, легальній зайнятості та участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру. Крім зазначеного, було наголошено на завданнях, функціях, місцезнаходженні та графіку роботи бюро правової допомоги, послугах, що надаються та категоріях осіб, які мають право на безоплатну вторинну  правову допомогу

 Ключовою ж  тематикою стало обговорення питання легальної зайнятості, права громадян на працю, оформлення трудових договорів та угод цивільно – правового характеру.

 

 

Переглядів: 186
Дата публікації: 16:19 14.12.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>