Вчора в інклюзивно-ресурсному центрі було людно
Вчора в  інклюзивно-ресурсному центрі було людно

Вчора в інклюзивно-ресурсному центрі було людно

Там відбулася перша зустріч "групи взаємодопомоги" для дітей з інвалідністю та їхніх батьків.

Директор центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Світлана Ципишева відзначила,  що «все пройшло на одному подиху:  знайомство, ігри, плани на майбутнє..

Адже саме для цієї категорії такі групи - це більше ніж спілкування. Такі зустрічі у тісному, дружньому колі даруватимуть батькам і дітям відчуття впевненості у своїх силах, і у завтрашньому дні!».

 

Довідково. Інлюзивно-ресурсний центр – заклад, створений в громаді для дітей з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років.

Разом з іншими соціальними службами тут надають психолого-педагогічну допомогу та забезпечують  кваліфікований супровід.

 

Альбом: Вчора в  інклюзивно-ресурсному центрі було людно
Альбом: Вчора в  інклюзивно-ресурсному центрі було людно
Альбом: Вчора в  інклюзивно-ресурсному центрі було людно
Альбом: Вчора в  інклюзивно-ресурсному центрі було людно
Переглядів: 378
Дата публікації: 10:53 17.12.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>