Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму

за період з 13-17.12.2021 року

*З 10 по 16 грудня  2021 року комунальним закладом "ПМПК "Хімік" була проведена наступна робота:

- учасники Студії естрадного вокалу «Million voices» (керівник Анастасія Крпушеницька) стали лауреатами Міжнародного конкурсу Ukr West Art Fest, який проходив у м.Трускавець:   Анастасія Ясинська - 1 ступеню,– 2 ступеню, Марія Меняшева, Тихон Лученцов та Стефанія Коноз ;

- біля пам’ятного знаку «Чорнобильська трагедія 1986 року» відбувся урочистий мітинг до Дня вшанування  ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС;

- на площі Палацу культури «Хімік» завершується монтаж головної ялинки міста, ілюмінації та вуличних фотозон;

- завершується монтаж різдвяно-новорічних фото-зон та декорацій;

- триває підготовка та репетиції до найближчих заходів: День святого Миколая та відкриття головної ялинки міста, новорічні інтерактивні шоу для дітей «Таємниця Золотого ключика», дитяча вистава «Заяць-хвалько», різдвяний концерт тощо.

* На музичному відділенні та художньому відділі уроки проводиться навчання  за  розкладом. Закінчується поточний ремонт в кабінеті №11 музичного відділення КЗСМО «Первомайська ШМ».  Триває підготовка концертних номерів до Новорічних свят.

Придбано 2 вертикальні жалюзі в каб. №11, №18 музичного відділення (спонсорські кошти).

* Минулого тижня розпочато серію тренінгів від програми «Амбасадори громадського здоров’я». Працівники бібліотек беруть активну участь у тренінгах.

Для медичних працівників на базі бібліотеки проходять тренінги від медичного тренінгового центру.

З 14 грудня в бібліотеках громади пройшло відкриття Національного тижня читання. Дорослі користувачі під час інформаційної години дізналися про ініціаторів, мету тижня, та підтримали бібліотекарів щодо необхідності промоції читання. Розпочали акцію "Підвішена книга", залишивши для дітей-читачів бібліотек рекомендовані книги.

15 грудня в Грушинській бібліотеці для учнів 4 класу проведено бліц - опитування "Що я читаю" та ознайомлення з новинками бібліотечних фондів. В рамках тижня оформлена викладка книг "Ці книги вплинули на тридцятирічну історію України".

Ржавчицька бібліотека веде підготовку до новорічних свят та проводить заходи в рамках "Національного тижня читання" - "Сторінки цікавих книжок для дорослих та діток".

З 13 по 19 грудня бібліотека для дітей запросила юних читачів на акцію «Селфі з улюбленою книгою: читаю і тобі раджу!”. Першими на запрошення відгукнулися учні 3-А класу ліцею № 2, фото учасників розміщені на сторінці бібліотеки у Фейсбуці.

В молодіжному центрі хаб «Комора» для молоді пройшов перегляд італійської документальної стрічки від Мандрівного фестивалю Docudays UA «Кур’єри, а не герої».

Також, на базі міської бібліотеки, відбувся вечір акустичної музики за участю музичного клубу "Insтрументальник"  Первомайського молодіжного центру "ХАБ [КОМОРА]".

* У Первомайському краєзнавчому музеї запанувала казкова атмосфера чарівного світу новорічних пригод. До чарівного лісу у світ новорічних таємниць маленьких відвідувачів проводять Лісова Фея та Баба-Яга. Вони розповідають про зимові традиції і виникнення звичаїв святкування Нового Року, розкривають таємничу історію новорічних прикрас.

Ржавчицьким  СБК проводилась підготовка до новорічних заходів репетиції ансамблю «Веселі панянки» , солістів ,   проведено « Клуб вихідного дня» - діти малювали, дивилися мультфільм «Зимові забави».

Грушинським СБК проведено підготовку до новорічних свят, вечір тенісу та дискотеку для молоді. До Дня вшанування ліквідаторів на Чорнобильській АЕС    проведено виставку книг та фото «Чорнобильська трагедія».

Всі заклади культури  працюють в карантинному режимі.

Начальник відділу культури і туризму                                        Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму
Дата публікації: 11:23 17.12.2021