Протидіємо разом!

Куди звертатися по допомогу в нашому місті?

Насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. Зазвичай, найбільше страждають від насильства жінки, діти та люди похилого віку. Найпоширенішим і найбільш складним для протидії є домашнє насильство. На жаль, наше місто не є виключенням. Про це говорять оперативні інформації відділу поліції. Але вихід є з будь-якої ситуації. Важливо вчасно усвідомити проблему, оцінити її можливості наслідки та звернутися за кваліфікованою допомогою!
Куди звертатися по допомогу?
1. Управління соціального захисту населення Первомайської міської ради (м. Первомайський, 4 м-н, буд.21, каб. №23, тел. 3-53-84)
2. Первомайський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Первомайський, ½ м-н., буд.56, тел. 3-21-97)
3. Первомайський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області (м. Первомайський, вул. Харківська, 1, тел. 3-21-12 або 102)
4. Служба у справах дітей (м. Первомайський, пр. 40 р. Перемоги будівля Виконавчого комітету Первомайської міської ради, тел. 3-33-11)
НЕ МОВЧИ І ТОБІ ДОПОМОЖУТЬ!!!

«Гарячі лінії» телефони довіри

- Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації
0-800-500-335 або 116123 з мобільного (цілодобово)
- Телефони «гарячої лінії» Всеукраїнського благодійного фонду «Деполь України» (правова і соціально – психологічна допомога)
(097) 336-60-49, (099) 752-49-78, (057) 709-83-46
- Телефон «гарячої лінії» кризової психологічної служби ГО «Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій»
(098) 525-37-62
- Телефон «гарячої лінії» Волонтерської ініціативи «Станція «Харків»
0-800-302-311 (з 10.00 до 18.00, крім неділі)
Памʼятайте, що під загрозою знаходиться Ваше здоровʼя та життя! Домашнє насильство – це не внутрішньосімейна справа чи особливості родинного спілкування. Це ПРОТИПРАВНІ ДІЇ, яким немає виправдання та про які не можна мовчати!

Дата публікації: 11:14 03.04.2020