Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму

за період з 17 – 24 грудня 2021 року

Всі заклади культури працюють в карантинному режимі.

* З 17 по 24 грудня 2021 року  комунальним закладом "ПМПК "Хімік" була проведена наступна робота:

- на площі Палацу культури відбулось святкування до  Дня Святого Миколая та відкриття головної ялинки міста,

- біля головної новорічної ялинки завершується монтаж вертепу та вуличних фотозон, завершено монтаж внутрішніх фотозон,

- на великій сцені відбулись три сеанси новорічного музично-драматичного інтерактивного шоу для дітей «Таємниця золотого ключика»,

- триває підготовка та репетиції до найближчих заходів: дитяча вистава «Заяць - хвалько», різдвяний концерт, відкритий сеанс інтерактивного шоу «Таємниця золотого ключика» тощо.

*В КЗСМО «Первомайська школа мистецтв»  навчання проводяться за розкладом.

З 15 грудня 2021 року в холі міськвиконкому та  в холі музичного відділення відкрились Новорічні виставки творчих робіт учнів художнього відділу.

15 грудня 2021 року в приміщенні Центру Обласного навчально – методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів відбувся Відбірковий Обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості, присвячений Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!». До розгляду журі було надано 282 учнівські роботи.

Всього в змаганні взяли участь учні з 27 мистецьких шкіл Харківської області та міста Харкова, в тому числі учні художнього відділу КЗСМО «Первомайська ШМ».

За підсумком роботи журі переможцями визнано:в номінації «образотворче мистецтво» ЛАУРЕАТ - Євсікова Софія «Ой люлі, люлі моя дитино», графіка, викладач Коршунова Н.С.

ДИПЛОМАНТИ КОНКУРСУ

Черняк Софія, викладач Коршунова Н.С.
Грімов Володимир, викл. Коршунова Н.С.
Биструшкіна Вікторія, викладач Калініченко М.В.
Мельник Анастасія, викладач Калініченко М.В
Страхова Юлія, викладач Калініченко М.В

у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»  ЛАУРЕАТ

Расторгуєва Дар’я «Пам’ять про голодомор», витинанка, викладач Яржемський С.В.

23.12.2021 року в Харківській обласній галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбулось урочисте відкриття виставки творчих робіт викладачів мистецьких шкіл Харківської області  «Різдвяний подарунок Слобожанщині». Роботи викладача художнього відділу Яржемського  Сергія  представлені на цій виставці. Викладачі музичного відділення Олена Усіченко та Ольга Вакуленко подарували музичний подарунок присутнім.

*  На цьому тижні на базі публічної бібліотеки походили тренінги з первинної медичної (домедичної) допомоги при невідкладних станах. Тренінги відвідали медичні, соціальні працівники, працівники поліції та МНС.

Бібліотеками громади проведено ряд виставок  «І знову казка новорічна прийшла».

У ХАБ «Комора» 20 грудня  відбулася зустріч молоді з головою громади Миколою Бакшеєвим.

* У Первомайському краєзнавчому музеї продовжує свою роботу  виставка старовинних  новорічних ялинкових прикрас.

До чарівного новорічного лісу, створеного у краєзнавчому музеї,  маленьких відвідувачів проводять Лісова Фея та Баба-Яга. Вони розповідають про зимові традиції і виникнення звичаїв святкування Нового Року, розкривають таємничу історію новорічних прикрас.

*    Ржавчицьким СБК проведено  квест- гру до Дня Святого  Миколая. Продовжуються репетиції до новорічного концерту, оформлюються фотозони.

* Грушинським СБК проведено святкову програму   «Миколай завітав та дітей привітав» до гімназії №3 «Успіх» .

Відбулося  Новорічне свято для дітей молодшої школи 1-4 класів та дитячого садочка  «Туристичне агентство  Баби – Яги».

Начальник відділу культури і туризму Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму
Дата публікації: 11:16 24.12.2021
Нові та оновлені сторінки