Первомайський міський голова Харківської області Розпорядження 06 квітня 2020р №63
	Первомайський міський голова 
	 Харківської області
Розпорядження
 06 квітня 2020р №63

Первомайський міський голова Харківської області Розпорядження 06 квітня 2020р №63

Про закінчення опалювального сезону

            Відповідно до п. 8 Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 830, постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», у зв’язку з прогнозованим підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря до + 8°С і вище,  керуючись  п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Первомайському КП «Тепломережі» (М. ЧЕРНЯК), організаціям і підприємствам усіх форм власності, що знаходяться на території міста, дозволити закінчити опалювальний сезон у житлових будинках, школах, лікарнях, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення, а також  споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами – з 06 квітня 2020 року.

2. Управлінню соціального захисту населення Первомайської міської ради  у зв’язку з припиненням опалювального сезону зробити перерахунок за фактично спожитий газ пільговим категоріям громадян та по субсидіях.

3. Рекомендувати Зміївському відділенню ПАТ «Харківгаз» (С. ГНИРЯ) забезпечити своєчасне відключення газових опалювальних приладів відповідно до діючих норм і правил.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови  А. ОРЄХОВА.

 

 Міський голова       Микола БАКШЕЄВ

Переглядів: 1273
Дата публікації: 10:48 06.04.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>