Зустріч з соціальними партнерами
Зустріч з соціальними партнерами

Зустріч з соціальними партнерами

Начальник відділу активної підтримки безробітних Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості провела інформаційну зустріч з начальником Лозівського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» Ольгою Павловою.

Учасники зустрічі обговорили шляхи співпраці в напрямку вирішення нагальних питань щодо працевлаштування та надання інших соціальних послуг особам, які опинилися у конфлікті з законом. Фахівець служби зайнятості надала інформацію щодо переліку професій (спеціальностей), які мають попит на ринку праці, про наявність вільних робочих місць та вакантних посад на підприємствах, установах, організаціях міста та району. Також було надано інформацію щодо можливості проходження професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації в Харківському ЦПТО та інших навчальних закладах Державної служби зайнятості, що здійснюють професійне навчання за робітничими професіями.

 Ключовою ж тематикою зустрічі стало обговорення та підписання графіку проведення профінформаційних зустрічей з суб’єктами пробації, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі на 2022рік.

Переглядів: 152
Дата публікації: 09:22 15.02.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Щодо способів передачі показань лічильників газу   31.01.2023
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експерт   31.01.2023
ПОВІДОМЛЕННЯ щодо оголошення конкурсу з відбору виконавців комплексу робіт із землеустрою, оцінки зе   31.01.2023
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі : «Чверть задня курчат бройлерів замороже   20.01.2023
Кількість запитів за грудень 2022 року   12.01.2023
Перелік розпоряджень міського голови з основної діяльності, виданих у 2022 році   12.01.2023
Оголошення аукціону з оренди нежитлового приміщення загальною площею 17,24 кв.м., розташованого за а   28.12.2022
Оголошення аукціону з оренди нежитлової будівлі загальною площею 68,7 кв.м., з допоміжними будівлями   28.12.2022
«Довідник безбар’єрності»   28.12.2022
Інформаційно-просвітницька кампанія щодо прав та обов'язків внутрішньо переміщених осіб.   28.12.2022
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>