Чому потрібен День єднання?
Чому потрібен День єднання?

Чому потрібен День єднання?

16 лютого в Україні День єднання

 • Україна в центрі безпрецедентних дипломатичних зусиль для того, щоб гарантувати мир і для нашої держави і для Європи в цілому.

 • Звичайно, ми робимо все для того, щоб зусилля дипломатів були успішні. Основа для їхньої роботи – це чітке функціонування усього державного механізму і передусім наших Збройних Сил.

 • Наші військові – сильніші, ніж будь-коли за увесь час незалежності. Наші дипломати – ефективніші, ніж будь-коли. Головне завдання для урядовців та всієї системи влади як централоної, так і місцевої – забезпечувати стійкість державних інституцій та нормальне суспільне життя.

 • Але ми бачимо безпрецедентну інформаційну напругу, яка збільшувалась протягом кількох місяців. Ми маємо говорити чесно – напруга в інформаційному просторі і тривожність людей, яку провокує ця інформаційна напруга, є дуже серйозним викликом для держави. Це напряму впливає на стан фінансових ринків, економіку, настрій громадян та бізнесу.

 • Реальна ситуація у сфері безпеки на сьогодні набагато краще, ніж це описується багатьма ЗМІ. Але цілком зрозуміло, що постійні інформаційні удари по емоціях людей не могли не принести негативних наслідків. Тим більше коли у ЗМІ навіть оголошують якісь "дати вторгнення".

 • Тому президент Зеленський запропонував абсолютно своєчасну та ефективну ініціативу. Ми беремо той день, на який нам "вангували" найгірше, і робимо його днем нашої максимальної згуртованості. Для чого це потрібно? Для того, щоб показати, що в принципі не існує таких сил та інформаційних хвиль, які можуть зламати українців.

 • 16 лютого у День єднання по всій країні відбудуться такі заходи, які точно покажуть і нашим друзям і нашим ворогам, що Україна згуртована, дбає про себе та готова захищати свою свободу та незалежність. Чи можна нас залякати? Ні. Чи сприймаємо ми ситуацію серйозно? Так. Чи готуємось ми до будь-яких сценаріїв? Безумовно. Але ми знаємо, що це наша земля і наша Україна. Саме це ми і демонструємо у День єднання.

 • Цей день стане історичним. Ми демонструємо зараз і це запамʼятається назавжди, що в умовах достатньо великої зовнішньої загрози і постійних намагань дестабілізувати внутрішню ситуацію наша готовність захищати державу також є найбільшою.

 • Чим більше українців, організацій та медіа візьмуть участь у відзначенні Дня єднання, тим краще. Це не про політику, не про владу. Це виключно про державу, і президент Зеленський як глава держави пропонує кожному українцю показати, що свобода і незалежність України, а також згуртованість людей – це найдорожче для всіх нас.

Що конкретно в указі президента?

 • 16 лютого о 10-й ранку буде виконаний Державний гімн України.

 • Буде піднятий Державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах.

 • Всі державні органи повинні забезпечити повну присутність посадових осіб на роботі, щоб функціонування було стовідсотковим.

 • Дуже важливо, що президент Зеленський постановив Кабміну:

  • забезпечення з 1 березня 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України на 30 відсотків та доведення до 20 відсотків від початку 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України;

 • прискорення створення і функціонування системи територіальної оборони, належного ресурсного забезпечення заходів із підготовки громадян до національного спротиву;

 • створення на основі діючих інформаційних ресурсів єдиної інформаційної платформи UAразом для забезпечення щоденного інформування населення про реальний стан безпекової ситуації, заходи, що вживаються для зміцнення обороноздатності держави, а також організацію належної інформаційно-роз’яснювальної роботи про діяльність державних органів з питань забезпечення безпеки громадян.

 

 

Переглядів: 271
Дата публікації: 08:38 16.02.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля   07.06.2023
Інформація щодо реалізації експерементального проекту: «гроші ходять за дитиною»   02.06.2023
ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК-2023. ДЛЯ ПЕВНИХ КАТЕГОРІЙ ДІТЕЙ   02.06.2023
Діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини   02.06.2023
Що робити, якщо ви стали свідком домашнього насильства: пояснюють юристи   01.06.2023
Рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 26.04.2023 №81 "Про затвердження Положен   01.06.2023
Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Первомайської міської ради   31.05.2023
Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Первомайської міської ради   31.05.2023
Рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 24.05.2023 №108 "Про затвердження громад   31.05.2023
План заходів уповноваженого підрозділу на 2023 рік   19.05.2023
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>