Знайомтеся — це пересувні відділення Укрпошти

Всього їх шість. Вони будуть обслуговувати Первомайську, Біляївську, Олексіївську, Сахновщанську та Кегичівську громади.

Сьогодні біля будівлі міської ради презентували нові пересувні відділення Укрпошти.

Вже з першого березня полетять автомобілі в 53 населені пункти п’яти громад.

Про нововедення розповів на зустрічі з керівниками громади директор Харківської філії АТ «Укрпошта» Юрій Савченко.

До запровадження пересувного відділення у селах працювали стаціонарні поштові відділення.

А  маленькі сільські території, де всього кілька десятків жителів, обслуговували постійні листоноші.

Вони долали великі маршрути з товарами, поштою та грошима пішки, або на велосипеді.

Завдяки пересувним відділенням, листоношам не доведеться ходити до маленьких сіл.

Тепер туди приїжджатиме сучасне авто з бригадою з трьох людей: листоноші, водія-супроводжувача та начальника пересувного відділення.

У більших населених пунктах також працюватимуть точки присутності, а авто пересувного відділення  зможуть доставити товари, ліки та інше, а також відвідати тих, хто не має можливості дійти до пошти.

За наданням послуг ці відділення не поступаються стандартним.

Жителі маленьких сіл можуть легко сплатити комунальні, отримати пенсії, поповнити рахунок, купити продукти та побутову хімію, надіслати посилки та забрати замовлені ліки.

Велику надію покладають представники Укрпошти на співпрацю з місцевою владою. Старости знають схеми села, найбільш зручні місця для стоп зупинок автомобілів та можуть налагодити надійну комунікацію з людьми.

І звичайно розповісти людям, що відтепер навіть найвіддаленіші населені пункти отримують той самий спектр послуг Укрпошти, що і в містах.

Альбом: Знайомтеся — це пересувні відділення Укрпошти
Дата публікації: 13:17 22.02.2022