Вітання міського голови Миколи Бакшеєва зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці
Вітання міського голови Миколи Бакшеєва зі святом  Благовіщення Пресвятої Богородиці

Вітання міського голови Миколи Бакшеєва зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці

Це велике церковне свято відзначають щорічно 7 квітня

Шановна громадо!

Сьогодні велике християнське свято.

Воно символізує благу вість. У цей день Діва Марія дізналася від архангела Гавриїла, що народить Ісуса Христа. І він стане тим, хто врятує весь світ.

З давніх часів в Україні Благовіщення асоціюється з приходом весни, стійкого тепла, початком робіт на полях. Традиційно у цей день люди допомагають один одному, роблять добрі справи.

Бажаю всім мирного неба, добробуту й злагоди в нашій великій українській родині. 

Молімось щодня, щоб Богородиця допомогла очистити нашу рідну землю від російської навали. Адже тоді весна та надія прийдуть у кожен український дім і Україна розквітне.

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 572
Дата публікації: 11:13 07.04.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>