АТ "ХАРКІВГАЗ" ІНФОРМУЄ!
АТ \"ХАРКІВГАЗ\" ІНФОРМУЄ!

АТ "ХАРКІВГАЗ" ІНФОРМУЄ!

Зміївське відділення АТ «Харківгаз» продовжує виконувати функціональні обов‘язки

Під час військового стану всі служби Зміївського відділення АТ «Харківгаз» знаходяться на робочих місцях та виконують свої функціональні обов‘язки.

Працюють служби з обстеження газорозподільних мереж, АДС виїжджає на аварійні виклики споживачів газу, проводиться технічне обслуговування газопроводів для посилення безпеки комунікацій будинків під час війни, виконується обстеження та обслуговування газових мереж, газових приладів будинку за заявками і за кошти власників житла

Замовити необхідні послуги, проконсультуватись по особовому рахунку мешканці  ОТГ можуть в 104.ua Клієнтський простір, які розташовані в районних дільницях АТ «Харківгаз». Це один з небагатьох центрів обслуговування в області, який в період бойових дій на території нашого регіону, проводить офлайн прийом споживачів.

АТ «Харківгаз» продовжує дякувати кожному українцю, який оплачує послуги за розподіл газу. За рахунок цього у звільнених від окупанта населених пунктах області міняється зруйнована ворогом газова система, проводяться щоденні ремонти газогонів, газ повертається в дома людей.

Переглядів: 532
Дата публікації: 11:03 06.05.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>