АЛГОРИТМ ДІЙ ГРОМАДЯН.
АЛГОРИТМ ДІЙ ГРОМАДЯН.

АЛГОРИТМ ДІЙ ГРОМАДЯН.

Відділення поліції №1 Лозівського РВП ГУНП в Харківській області повідомляє!

Якщо Ви стали свідком порушення вимог чинного законодавства щодо цільового використання гуманітарної допомоги Вам необхідно :

  1. Сфотографувати товар на полиці відповідного магазину, зробити скріншот (фото) інтернет магазину або зафіксувати на відео.
  2. Звернутися до адміністрації магазину з проханням надати сертифікат якості або іншу супровідну документацію, яка підтверджує право на реалізацію зазначеного товару, який був попередньо сфотографований чи зафіксований на відео.
  3. Звернутись до продавця, який продає товар, про пред’явлення на ознайомлення чеку або накладної, який підтверджує саме купівлю товару, а не отримання його як гуманітарної допомоги.
  4. Повідомити про можливі порушення правоохоронні органи, назвати назву магазину, його місце розташування, назву самого товару (найменування інтернет ресурсу та продавця, який розмістив оголошення про продаж, посилання на пост, скріншот або відео з телефону) який підтверджує розміщення товару до продажу зазначеною особою.
  5. Якщо Ви впевнені, що товар дійсно належить до гуманітарної допомоги, але який наразі продають, звернутись до місцевих журналістів місцевих видань, телебачення, щоб привернути увагу громадськості до виявленого порушення та додаткового розголосу, для подальшого припинення правопорушення адміністрацією магазину чи фізичною особою та притягнення до відповідальності за вчинення кримінального правопорушення.

У випадку виявлення даного правопорушення звертайтеся до відділення поліції №1 Лозівського РВП ГУНП в Харківській області за номерами телефонів (05748) 3-21-12, 0668340582 та на електронну адресу відділення поліції pervomajskij_vp@ukr.net.

Переглядів: 259
Дата публікації: 10:13 27.05.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>