Планова технічна перевірка засобів оповіщення населення

Планова технічна перевірка засобів оповіщення населення

Шановні первомайці!

Уривчасте звучання електросирен означає: «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення (UA. Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
15 квітня 2020 року о 14 год. 25 хв. Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/300 | Переглядів: 201Дата публікації: 11:32 13.04.2020
Версія для слабо- зорих