Великдень вдома або безпечні свята!

Великдень вдома або безпечні свята!

Як безпечно зустріти Великдень і посвятити паски – рекомендації вірянам і священикам

Місто Первомайський увійшло у пасхальний та перед пасхальний період.  Цього року до почуття пасхальної радості на надії додається й відчуття відповідальності, зумовлені специфічними умовами проведення богослужінь в умовах карантину на коронавірус.

Первомайська міська рада Харківської області звертається до лідерів релігійних організацій міста і всіх священнослужителів з проханням максимально дотримуватися офіційно запроваджених Урядом України правил карантину, аби не наражати себе, своїх близьких та друзів, а також всіх віруючих на очевидну небезпеку.

Також з цього приводу надаємо звернення  отця Іоанна, настоятеля Свято-Казанського собору м.Первомайський:
«Дорогі наші парафіяни, жителі Первомайського та всіх сусідніх районів!

Звертаюся до вас за допомогою, підтримкою і розумінням!
Богослужіння в Свято-Казанському храмі м.Первомайський ніхто не відміняв і все буде проводитися згідно з церковним статутом. Але в умовах карантину є винятки, а саме:
- в Храмі одночасно може перебувати не більше 10 осіб - всі повинні бути в засобах захисту (масках);

- відстань один від одного має бути не менше 1,5 метра;

- прохання до всіх, хто буде знаходитися навколо Храму, дотримуватися дистанції один від одного;

- утримайтеся від походу в Храм всією сім'єю, нехай це буде тільки одна людина;

- з розумінням ставтеся до прохань і рекомендацій поліцейських, які будуть забезпечувати правопорядок.

Освячення пасок буде проводиться на території Храму протягом двох днів:
- 18 квітня: з 16 год. до 20 год.
- 19 квітеня (після святкового Богослужіння): з 03 год. ночі до 15 год.
У свято Світлого Христового Воскресіння, якщо парафіяни, дотримуючись дистанції, не будуть поміщатися на території Свято-Казанського храму, прошу вас розміститися уздовж всієї вулиці Харківської.
Нагадую, Храм відкритий щодня з 8 год. до 17 год. Поминальні записки приймаються заздалегідь.
Дорогі парафіяни, якщо Господь послав нам ці випробування, значить, знає, що ми їх подолаємо
Будьте збережені Богом!».

Окрім того, Первомайська міська рада звертається до мешканців міста з проханням підтримати Урядовий проєкт «Великдень вдома», за допомогою якого ми зможемо уникнути скупчень людей і розповсюдження захворювання на коронавірус під час Великодніх свят.
Альтернативою святкування можуть бути перегляд трансляції богослужінь по національному телебаченню та програма «Укрпошти» Безпечний Великдень з Укрпоштою: https://www.ukrposhta.ua/ua/bezpechnii-velikden-z-ukrposhta
Бажаємо всім здоров’я та святкового настрою!

Детальніше текст звернення отця Іоанна, настоятеля Свято-Казанського собору м.Первомайський за посиланням на ТРК «Надія»: https://nadiya.tv/news/velikden-na-karantini-zvernennia-ottsia-ioanna/?fbclid=IwAR1fzkO8SZ5Y2r51O1B4mv6DqjMpq86NDcIOzhh9BUKngWbn3ZM5PtDquyA

#ЗАЛИШАЙМОСЯВДОМА #СВЯТОВДОМА #ВЕЛИКДЕНЬВДОМА
#БЕЗПЕЧНИЙВЕЛИКДЕНЬЗУКРПОШТОЮ

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/304 | Переглядів: 174Дата публікації: 16:03 13.04.2020