Про проведену роботу відділу культури і туризму

Звіт про проведену роботу відділом культури і туризму в період з 10-17.04.2020 року

Завершено онлайн фотоконкурс Народного театру «Сучасник» до дня сміху! Велика подяка всім учасникам цього проекту. Фантазія і потенціал дітей здивувала організаторів, ваші твори викликали посмішку та позитивний настрій. Отже, оголошуємо підсумки конкурсу!

«Наймолодший учасник» - Бодя Волощук, «Найбільша кількість лайків» - Марія Усачова,

«Мрійлива принцеса» - Настя Мартон,

«Задумлива домогосподарка» - Маргарита Машталь,

«Серйозно страхітлива мишка» - Мирослава Стороженко,

«Мультяшна героїня Шапокляк» - Дарина Стороженко!

Усім учасникам конкурсу будуть вручені грамоти і призи у Палаці культури «Хімік» після карантину. Маємо надію, що  наступному проекті візьмуть участь більше дітей та дорослих.

Керівник театру «Сучасник» Наталя Денисова

Увага! Народний театр "Сучасник" та Палац культури "Хімік" оголошують відеоконкурс "Наша Перемога", присвячений Дню Примирення та Перемоги над нацизмом у Європі у Другій Світовій війні.

У проєкті можуть брати участь усі вікові категорії. Конкурсант презентує один твір (вірш або прозу) тривалістю не більше 5 хвилин, присвячений Другій Світовій війні. Твір можна виконувати будь-якою мовою. Відео надсилати у коментарі під цим постом (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=603992683531202&set=gm.3626248057450670&type=3&theater&ifg=1) до 5-го травня. Кращих очікують нагороди.

Співробітники Первомайського краєзнавчого музею до Великодня наводили лад на

прилеглій території, білили бордюри, дерева, фарбували фасад. Доповнювали новими стендами експозицію присвячену історії становлення нашого міста. Проводили наукову обробку та інвентаризацію музейного фонду, науково-дослідну роботу.

В музичному відділенні та художньому відділі  КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» заняття проводяться дистанційно.

04 квітня 2020 року в м.Даугавпилс (Латвія) проходив I Міжнародний конкурс молодих піаністів імені Оскара Строка. В конкурсі брали участь 144 учасника з 8 країн світу. Конкурс проходив дистанційно. Учень Первомайської дитячої школи мистецтв Непокупний Микита (викладач Євдокимова Н.В.) достойно представив нашу Країну та місто. Микита став володарем II почесного міста.

Завершується ремонт санвузла дитячої школи мистецтв. Встановлена 1 чаша Генуя, встановлені двері.

Начальник відділу культури і туризму                 Ольга ПАВЛОВА

Альбом:  Про проведену роботу відділу культури і туризму
Дата публікації: 10:52 17.04.2020