«Центр професійного розвитку педагогічних працівників» запрошує на:

Старт проєкту: «Вчимо українську разом»

Українська мова є важливим атрибутом незалежности України. Важливо підкріплювати дані діями, як наприклад, послуговуватися українською щодня - на роботі, удома та в решті побутових ситуацій.                                                                                                             Спілкування є важливим складником нашого життя й існування самої мови. Ми розуміємо, що непросто долати мовні перешкоди та наважитися попри помилки, суржик, часом і без підтримки, говорити українською. Саме тому, пропонуємо  освітній проєкт «Вчимо українську разом»
          Учасники Проєкту: всі бажаючи мешканці Первомайської міської територіальної громади ( вік необмежаний)
          Мета Проєкту: якомога ширше сприяти розвитку комунікативних можливостей громадян для ефективного використання української мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.
          Проєкт розроблений комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Первомайської міської територіальної громади.
З 14 листопада 2022 року стартує освітній проєкт "Вчимо українську разом" на сторінці Фейсбук КУ "ЦПРПП" Первомайської міської ради  https://www.facebook.com/groups/396495761686394 будуть розміщені онлайн - уроки, які розроблені вчителями української мови та літератури нашої громади!
Альбом: КУ "ЦПРПП" Освітній проєкт "Вчимо українську разом"
Дата публікації: 12:18 11.11.2022