Вітання з нагоди Дня соціального працівника
Вітання з нагоди Дня соціального працівника

Вітання з нагоди Дня соціального працівника

Щорічно в першу неділю листопада Україна відзначає День соціального працівника. У 2022 році його святкують 6 листопада.

Це свято стосується професіоналів, які піклуються про різні  категорії населення: літніх людей, ветеранів, сиріт, безробітних і людей з інвалідністю.

Міський голова Микола Бакшеєв та його заступники Ніна Харченко та Ірина Бомко привітали працівників соціальної сфери міста та вручили їм відзнаки за професійність та відповідальне ставлення до своєї роботи.

Міський голова Микола Бакшеєв відзначив, що соціальна робота − складний процес, який вимагає особливих особистих якостей. Це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми.

Керівники  подякували за те, що  соцпрацівники  роблять свій великий  внесок в покращення життя людей, створюють для них комфортне середовище в громаді.

Всім тим, хто  піклується про людей, створює добро, виявляє милосердя та чуйність, побажали здоров’я, добробуту і процвітання.

Переглядів: 403
Дата публікації: 10:29 06.11.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>