Звернення міського голови Миколи Бакшеєва з нагоди Дня Гідності та Свободи
Звернення міського голови Миколи Бакшеєва з нагоди Дня Гідності та Свободи

Звернення міського голови Миколи Бакшеєва з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада День Гідності та Свободи

Дорогі земляки!

21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності!

Пам’ять повертає нас у ті дні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, показали надзвичайну силу духу, згуртованість, волю у боротьбі за гідність та свободу.

Зараз ми продовжуємо боронити нашу незалежність на фронті у боротьбі з російськими окупантами, продовжуємо відстоювати нашу ідентичність.

У цей день ми схиляємо голови в скорботі за усіма, хто віддав свої дорогоцінні життя за волю України!

Наша щира вдячність усім захисникам, які сьогодні на передовій!

Ми маємо свою найкращу Україну і довели всім, що здатні її відстоювати і захищати!

Слава Україні! Героям Слава!

Міський голова Микола Бакшеєв

 

Переглядів: 751
Дата публікації: 16:05 20.11.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>