Запрошуємо вас відвідати дводенний тренінг з медіаграмотності
Запрошуємо вас відвідати дводенний тренінг з медіаграмотності

Запрошуємо вас відвідати дводенний тренінг з медіаграмотності

Захід проходитиме 10 та 11 грудня у приміщенні Первомайської публічної бібліотеки "BOOK POST" початок о 13:00.

Вмієте відрізнитяти чутки від фактів, фейки від правди, ботів від людей?

Знаєте як протидіяти ворогу на інформаційному фронті? Ні!!?

Тоді запрошуємо вас відвідати наш дводенний тренінг з медіаграмотності, який проходитиме 10 та 11 грудня у приміщенні Первомайської публічної бібліотеки "BOOK POST" початок о 13:00.

Під час тренінгу вас навчать як розрізняти та боротися з інформаційним злом. І навіть якщо ви вже досвідчений фактчекер, все одно беріть друзів та приходьте, адже ми розповімо вам багато нового та корисного.

_Тренінг проходитиме в рамках Програми "СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)" від IREX.

Ця подія стала можливою за підтримки Державного департаменту США та IREX.

Вміст є виключною відповідальністю спікерів і не обов'язково відображає погляди Державного департаменту США та/або IREX.

Переглядів: 684
Дата публікації: 19:36 06.12.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>